Sessiz ve yağsız kompresör

SESSİZ KOMPRESÖR

Sessiz ve yağsız özellikte üretilen kompresörlerimiz çevre dostudur. Yiyecek içecek endüstrisinde, diş kliniklerinde, eğitim merkezlerinde, sağlık merkezlerinde ve bilimsel deneylerde kullanılabilir

 Avantajları :

Kompresör motoru; mükemmel tasarım sisteminden dolayı  dayanıklı, verimli, performanslı olup enerji tasarruf sistemine sahiptir. 

Piston segmanı için yeni geliştirilmiş çevre dostu materyaller kullanmaktayız. Çevre kirliliğine neden olacak herhangi bir şey veya zararlı yağ içermemektedir. 

Silindir yüzey sertleştirme yöntemiyle üretilmiştir. Hafif olup; aşınma direnci ve termal dayanıklılığı yüksektir.  Bu durum kompresörün ömrünü uzatır ve bakım ihtiyacının azalmasına yardımcı olur. 

Hava sübapları İsveç yapımı olup özel bir çelik malzeme kullanılmıştır. Sübaplar üzerinde kompresörün ömrü boyunca sabit bir performans sergilemesini garanti eden özel bir işlem uygulanmıştır. 

Hava emiş yöntemi, sessiz özelliğe sahip elektrik motoru, özel yataklama yöntemleri gibi yenilikler; diğer teknolojilerle kıyaslandığında daha sessiz bir çalışma ortamını garanti eder. 

Değişik basınçlar altındaki aşırı yük koruması makinenin sabit bir durumda çalışmasını sağlar. Bu makine bilimsel bir tasarımın sonucu olup çalıştırılması ve bakımı oldukça kolaydır.